Mobilné nakupovanie

Od decembra 2016 máte možnosť v predajniach COOP Jednoty Nové Zámky nakupovať a zároveň i zaplatiť cez mobilné zariadenia.

Samotné nakupovanie je umožnené prostredníctvom aplikácie COOP Nákup, kým platbu je možné realizovať cez aplikáciu Masterpass alebo cez platobnú kartu. K úspešnej platbe mobilnou aplikáciou Masterpass™ by Mastercard® je potrebné mať nainštalované obidve aplikácie (COOP Nákup a Masterpass).


Stiahnite si (príp. aktualizujte) aplikácie!

UPOZORNENIE: V roku 2018 sa zmenila aplikácia Masterpass. Zákazníci, ktorí to doteraz používali, musia najprv aktualizovať aplikáciu COOP Nákup, a následne stiahnuť NOVÚ aplikáciu Masterpass.

COOP Nákup

Teraz na App Store
Teraz na Google Play

Masterpass

Teraz na App Store
Teraz na Google Play


Ako úspešne zaplatiť cez Masterpass?

  1. Stiahnite si do mobilu aplikácie Masterpass™ by Mastercard® a COOP Nákup. Nezabúdajte, že pri používaní je potrebná mať zapnuté mobilné dáta.

  2. V aplikácií Masterpass™ by Mastercard® si aktivujte platobnú kartu. Stačí len prístup do internetbankingu a splniť pár jednoduchých krokov, ktoré sa vám zobrazia po nainštalovaní aplikácie. Aktiváciu platobnej karty treba len raz urobiť. Počas aktivácie vám bude stiahnutá čiastka 0,05€ z Vášho účtu, aby aplikácia overila, že platobná karta patrí vám a nebola zneužitá. Ak ste si už aktivovali platobnú kartu, prejdite k bodu číslo 3.

  3. Pri platbe informujte pokladníčku o využití aplikácie Masterpass™ by Mastercard®. Následne si otvorte aplikáciu COOP Nákup a stlačte tlačidlo Masterpass™.

  4. Aplikácia vám vygeneruje unikátny QR kód. Otočte displej telefónu smerom k pokladníčke tak, aby ho mohla jednoducho zosnímať.

  5. Po zosnímaní QR kódu počkajte, kým vás pokladníčka vyzva potvrdiť platbu a stlačte tlačidlo Zaplatiť cez Masterpass™. Ďalej budete presmerovaní do aplikácie Masterpass™ kde potvrdíte pripravenú platbu.

  6. Platba prebehla úspešne!

Videonávody

1. Nainštalovanie a aktivovanie aplikácie COOP Nákup / Masterpass

2. Zaplatenie nákupu cez Masterpass

3. Nakupovanie cez COOP Nákup a následné zaplatenie cez Masterpass


Samoobslužné pokladne PayTower

V predajniach OD potraviny (Hlavné námestie 6, Nové Zámky), Tempo Nové Zámky (Janka Kráľa 7, Nové Zámky) a Tempo Levice (Ku Bratke 2/A, Levice) sú inštalované samoobslužné terminály (tzv. PayTower) na nákup cez aplikáciu COOP Nákup.

Používanie samoobslužných pokladní je jednoduché. Stačí aplikáciou vygenerovaný unikátny QR kód otočiť smerom k snímaču, aby QR kód pokladňa vedela zosnímať. Následne na dotykovej obrazovke sa vám zobrazia položky a celková suma nákupu. Pri kúpe cigariet a alkoholu treba potvrdenie obsluhy, že máte viac ako 18 rokov. Zaplatenie nákupu cez PayTower je možné buď cez Masterpass alebo cez platobnú kartu.