Coopcasa

Naše družstvo Vám ponúka modernú službu s názvom Coopkasa, ktorá umožňuje platiť zákazníkom účty - poukazy, šeky, poštové poukážky, bankové zloženky (ďalej len platobný poukaz), vydávané spoločnosťami, ktoré prijímajú platby za svoje služby prostredníctvom takýchto platobných poukazov. Každá takáto spoločnosť sa stáva partnerom služby coopkasa.

Služba coopkasa umožní zákazníkovi zaplatiť konkrétnu sumu uvedenú na platobnom poukaze vo vybraných predajniach COOP Jednota Nové Zámky, s.d, počas otváracích hodín ako aj počas víkendov. Služba coopkasa umožňuje zaplatiť si svoje účty popri každodennom nakupovaní v obchode.

Celý proces platenia prostredníctvom služby coopkasa je založený na zosnímaní čiarového kódu, ktorý je uvedený na platobnom poukaze a je až po pripísanie prostriedkov na účet vydavateľa platobného poukazu pod garanciou banky. Potvrdenka z POS terminálu spolu s blokom z registračnej pokladne slúžia ako doklad o úhrade. Platobný poukaz je možné predložiť na úhradu ako súčasť bežného nákupu.

Platenie účtov je rýchle a jednoduché, rovnako ako platba za bežný nákup!

Kompletný zoznam partnerov

 

 

Výhody

  • Dlhšie otváracie hodiny.
  • Možnosť platby aj cez víkend.
  • Nižšie poplatky ako na pošte
  • Šetrenie času – platením popri nákupe
  • Možnosť zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Proces platenia účtov

Platenie cez COOPkasu je úplne jednoduché. Stačí nasnímať čiarový kód vytlačený na účte – rovnako, ako pri blokovaní tovaru. Ako doklad o zaplatení slúži potvrdenka z POS terminálu spolu s blokom z registračnej pokladne.

 

Vytvorené dňa 22.08.2018 o 15:18:29