VYKLADANIE TOVARU - ZEMNÉ, ANDOVCE, KOMOČA

COOP Jednota Nové Zámky, SD hľadá do svojich Supermarketov v obciach: ZEMNÉ, KOMOČA, ANDOVCE (dohodárov) na vykladanie tovaru

Náplň práce:

- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

Zamestnanecké výhody:

- práca bez sprostredkovateľských agentúr,

- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,

Plat: 3,75 €/hod.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači sa môžu informovať na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6), 946 34 Nové Zámky, alebo telefonicky na číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539 alebo e-mailom: galova@jednota-nz.sk.

Nástup: IHNEĎ

Požiadavky:

študent strednej školy (od 2. ročníka strednej školy): Dohoda o brigádnickej práci študenta
študent vysokej školy (denná forma štúdia): Dohoda o brigádnickej práci študenta

ďalší uchádzači: Dohoda o pracovnej činnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku. Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier. Počet zamestnancov: 1000 a viac zamestnancov.

Kontakt: oddelenie personalistiky, Tel.: 035/ 692 14 08, 0908 770 539

Vytvorené dňa 28.07.2022 o 08:26